İki erkek tarafından evlilik vaadiyle dolandırıldı ATV'de şoke eden gerçeği öğrendi

ATV'deki Müge Anlı ile Tatlı Sert programına katılarak iki erkek tarafından evlenme vaadiyle kandırıldığını ve 360 bin TL'lik bir parasının dolandırıldığını anlatan 62 yaşındaki Kübra Budak'ın hikayesi 'bu kadarına da pes' dedirtti.

ATV'deki Müge Anlı ile Tatlı Sert programına katılan ve iki erkek tarafından evlenme vaadiyle kandırıldığını söyleyen 62 yaşındaki Kübra Budak'ın hikayesi izleyenleri şoke etti. Kübra Hanımın yaklaşık 360 bin TL'lik parasını dolandıran Murat ve Serkan ismindeki erkeklerle sosyal medya üzerinden tanıştığı öğrenildi. İşte daha önce de iki evlilik yapan Kübra Budak'ın yürek burkan hikayesi...

Aslen Konyalı olan ve emekli Zihinsel Engelliler Öğretmeni olduğunu söyleyen Kübra Budak'ın yaklaşık 7 buçuk yıl süren ilk evliliğinden iki çocuğu dünyaya geldi. Büyük oğlu Ferhat, 2012 yılında silahlı bir saldırı sonucu, küçük oğlu Samet ise geçirdiği bir trafik kazasında hayatını kaybetti. 1993'te ikinci kez evlenen Kübra Hanımın bu evliliği de devam etmedi ve 10 yıl sonra noktalandı.

ÖNCE MURAT DOLANDIRDI: Uzun süredir Konya'da bir dükkan işleten Kübra Hanım, ilk olarak Aralık 2017'de Murat ismindeki bir adam tarafından dolandırıldı. İddiaya göre 40 yaşındaki Murat, Kübra Budak'a sosyal medyadan mesaj attı ve bekar olduğunu, kendisiyle tanışmak istediğini söyledi. Kübra Hanımı evlenme vaadiyle kandıran Murat, 62 yaşındaki kadına önce araba aldırttı sonra da senetler imzalattı.

Tüm bunlar yetmezmiş gibi ikinci bir araba almak için ikna etti. Kübra Budak, Murat Bey'in istediklerini almak için kredi çekti. Hatta Murat Bey, Kübra Hanım'ı Antalya'da yaşamaya bile ikna etti. Kübra Budak, evlenmeyi beklerken, Murat'ın oğluyla Alanya'da tatil yaptığını öğrendi ve o zaman dolandırıldığını anladı.