BIST 1.524
DOLAR 7,45
EURO 8,99
ALTIN 437,70

İhanet sorusuna Kibariye'den yanıt: Kofti bir durum yok

Kibariye (58), kendisinden 20 yaş küçük eşi Ali Küçükbalçık'ın (37) ihaneti, kumar borcu ve evlerine gelen haciz ile sarsılmıştı. Muhabirlerin sorusunu yanıtlayan Kibariye, ''Romanca şöyle bir laf vardır; ‘Kofti bir durum yok’. Kısacası her şey yolunda.” dedi.

Kibariye (58), kendisinden 20 yaş küçük eşi Ali Küçükbalçık'ın (37) ihaneti, kumar borcu ve evlerine gelen haciz ile sarsılmıştı. Bodrum'da tatil yapan şarkıcı Kibariye "Aldatıldığıma dair bazı şeyler kulağıma geldi. Ama ben inanmıyorum. Çünkü gözümle görmedim. Yakalasaydım, amenna. Ya da siz bir kadınla çekseydiniz, kabul. Bilmem neler için yuvamı yıkmam. Yalnız ciddi bir ilişki varsa ayrılırım." diye konuştu.

''KOFTİ BİR DURUM YOK'': Maddi sıkıntıları da atlattıklarını belirten Kibariye şunları söyledi: “Ali’nin kumar oynamasına gelince; hatasız kul olmaz. Bazıları zorla yuvamı yıkmaya çalışıyor. Ama ben mutluyum. Her şeyden önce o, kızımın (Birgül) babası. Önemli olan yanlışlarını tekrarlamaması. Romanca şöyle bir laf vardır; ‘Kofti bir durum yok’. Kısacası her şey yolunda.”

Kibariye ile Ali Küçükbalçık 1999’da evlenmişti.