İbrahim Büyükak gözyaşlarına boğuldu! Eser Yenenler Show'da duygusal anlar

TV8'de ekrana gelen Eser Yenenler Show'un ilk bölümünde Yenenler, İbrahim Büyükak'ın babaannesi için yazdığı yazıyı okumak isteyince stüdyoda duygu dolu anlar yaşandı. Öte yandan Aleyna Tilki'nin 'Dudakların dolgu mu?' sorusuna verdiği yanıt da olay oldu.

Eser Yenenler'in TV8 ekranlarındaki yeni programı EYS Show, dün gece Aleyna Tilki ve İbrahim Büyükak'ın konuk olduğu ilk bölümle izleyici karşısına çıktı. Programın ilerleyen dakikalarında Yenenler, yakın dostu İbrahim Büyükak'ın 'KAFA' dergisinin bu ayki sayısında babaannesi için yazdığı yazıyı okumak isteyince ünlü oyuncu gözyaşlarına boğuldu. Öte yandan Aleyna Tilki'nin 'Dudakların dolgu mu?' sorusuna verdiği yanıt da olay oldu.

Eser Yenenler, programda İbrahim Büyükak'ın 'KAFA' dergisindeki yazısından bir bölüm okumak istedi. Fakat daha yazıyı okumaya başlamadan Büyükak gözyaşlarına hakim olamadı.

Ünlü oyuncu konuya, "Babaannem ile çok iyi bir ilişkimiz vardı. Film çekimleri esnasında vefat etti. Oğuzhan'ın da bir hafta sonra anneannesi vefat etti. Komedi filmi yapıyorsunuz. Zor bir süreçti." sözleriyle açıklık getirdi. İşte İbrahim Büyükak'ın babanesi için kaleme aldığı o dizeler: