Hülya Avşar'a büyük şok arkasından geldi ve bir anda kucakladı

Hülya Avşar'a büyük şok arkasından geldi ve bir anda kucakladı

Bir Hülya Avşar Sohbeti'nin bu haftaki konuğu oyuncu Gupse Özay oldu. Hülya Avşar'ın program öncesi paylaştığı videoda Gupse Özay bir anda sarılıp Avşar'ı kucağına aldı. İkilinin bu videosu dakikalar içinde binlerce beğeni oldu.

Hülya Avşar'a büyük şok arkasından geldi ve bir anda kucakladı - Sayfa 2

GUPSE ÖZAY KİMDİR? 30 Temmuz 1984 tarihinde İzmir'de dünyaya gelen Gupse Özay, Ege Üniversitesi Radyo TV ve Sinema bölümünde okudu. Üniversite yıllarında dostlarıyla çektikleri Yaman Yaşamışım adlı belgesel ile ödül aldı.TRT'den, yapım şirketlerine; magazin dergilerinden dizi setlerine kadar kariyerine yarayacak her alanı denedi. Ve daha sonrasında 4 yıl reklam yazarlığı yapmış ve ardından işinden ayrılarak dizi sektörüne geçmiştir.

Hülya Avşar'a büyük şok arkasından geldi ve bir anda kucakladı - Sayfa 3

Birkaç dizi denemesinden sonra, arkadaşlarıyla Psikolog skeçlerini gerçekleştirmiş; bu sayede de Yalan Dünya dizisinde rol kapmıştır. Ve Yalan Dünya dizisinin Nurhayat'ı olarak ekranlardaki yerini aldı. Bir araba firmasının da reklamında rol aldı.

Hülya Avşar'a büyük şok arkasından geldi ve bir anda kucakladı - Sayfa 4

Gupse Özay 14 Kasım 2014 tarihinde vizyona giren ve senaryosunu kendi yazdığı, yönetmenliğini Hakan Algül'ün üstlendiği ilk sinema filmi Deliha'da Zeliha karakteriyle izleyici karşısına çıktı. Özay 2016'da Küçük Esnaf filmi ile izleyici karşısına çıktı.