BIST 4.301
DOLAR 18,83
EURO 20,21
ALTIN 1.135,54
MEDYA

Himalayalardaki bir köyün elektrikle tanışma hikayesi

Himalayalardaki Hanamur ulaşılması en zor köylerden biri. Bugüne kadar elektriksiz olan köy, güneş panalleri sayesinde hem elektrikle tanıştı...

Hanamur, Himalayaların ulaşılması en zor köylerinden biri.Bugüne kadar elektriksiz ve dünyadan büyük ölçüde kopuk bir yaşamın hüküm sürdüğü köy, yerleştirilen güneş panelleri sayesinde hem elektrikle tanıştı, hem de artık geleceğe daha umutla bakıyor.

(Ulusal yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. Türkiye'nin tanığı pek çok isim yazar kadrosunda yer almakta. Okur yorumlarının yanı sıra açık görüş köşesinden mesleki yazılara ve blog yazarlarına yer vermektedir. Açık görüşte 20'ye yakın uzman yazar olarak yer almaktadır. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 12 site yer almaktadır. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde güncel haberler ile birlikte, politika, sağlık, magazin, spor, memur ve eğitim ile son dakika haberleri yer alıyor.)

Sitene Ekle