BIST 1.127
DOLAR 8,30
EURO 9,69
ALTIN 498,17

Hesabı hacklenen seksi şarkıcı Aynur Aydın'ın gizli mesaj ve üstsüz fotoğrafları ifşa oldu!

Aynur Aydın'ın Instagram ile Twitter hesabı internet korsanları tarafından ele geçirilince gizli yazışmaları, fotoğrafları ve özel videoları ifşa oldu. Peki hesabı hacklenen Aynur Aydıın kiimdir, kaç yaşında, nereli sorularının cevabı haberimizde.

Şarkılarıyla milyonlarca kişi tarafından hayranlıkla takip edilen Aynur Aydın'ın Instagram ile Twitter hesabı internet korsanları tarafından ele geçirilince gizli yazışmaları ve fotoğrafları ortaya çıktı. Güzel şarkıcı Aynur Aydın'ın sosyal medya hesabı internet korsanları tarafından çalındı.

İnternet korsanları Aynur Aydın ile ünlü şarkıcı Edis'in yazışmalarını da yayınladı. Instagram ve Twitter hesabından uygunsuz fotoğrafları ve gizli yazışmaları ifşa edilen Aynur Aydın'ın konuyla ilgili yaptığı açıklamada “İyi akşamlar. Az önce fark ettiyseniz benim özel fotoğraflarım paylaşıldı. Instagram’ı geri aldık. Twitter için uğraşıyoruz. Sizden tek bir ricam var lütfen o fotoğrafları daha fazla yaymayın. Çok rica ediyorum. Herkese geçmiş olsun kusura bakmayın." dedi.

Ünlü şarkıcının müzik şirketi ise konuyla ilgili açıklama yaparak, "Firmamız sanatçılarından Aynur Aydın'ın Twitter ve Instagram hesapları çalınmıştır. Hesapların geri alınması için gerekli işlemler başlatılmıştır. Lütfen yapılan paylaşımlara itibar etmeyin." ifadelerini kullandı.

Aynur Aydın kaç yaşında aslen nereli : Aynur Aydın, 15 Aralık 1985'te Münih, Batı Almanya'da doğdu. 10 yaşlarında şarkı söylemeye başladı ve ilk tecrübelerini çocuk ve gençlik tiyatro sahnelerinde topladı. Yeteneğini geliştirme çabasıyla 18 yaşında ilk sahne şovlarını vermeye başladı. 2000 yılında Sürpriz adlı bir gruba katıldı ve ilk albümlerini İstanbul'da kaydettiiler.