GÜNCEL

Herkes önce yılan sandı! Ama o aslında bambaşka bir canlı

Bunun bir yılan ya da solucan olduğunu tahmin ederseniz yanılıyorsunuz demektir. Aslında bu canlı bir tür bacaksız kertenkele.

Genelde yılan sınıfına alınan bu hayvan; göz kapağının olması, kulaklarının olması, diş yapısı ve buna benzer belirgin farklar nedeniyle kertenkele olduğunu kanıtlıyor.

(Ulusal yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. Türkiye'nin tanığı pek çok isim yazar kadrosunda yer almakta. Okur yorumlarının yanı sıra açık görüş köşesinden mesleki yazılara ve blog yazarlarına yer vermektedir. Açık görüşte 20'ye yakın uzman yazar olarak yer almaktadır. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 12 site yer almaktadır. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde güncel haberler ile birlikte, politika, sağlık, magazin, spor, memur ve eğitim ile son dakika haberleri yer alıyor.)

Sitene Ekle
Etiketler
Yorumlar