Herkes Aleyna Tilki'nin sevgilisi zannediyordu! Meğer işin aslı bambaşkaymış

Herkes Aleyna Tilki'nin sevgilisi zannediyordu! Meğer işin aslı bambaşkaymış

İlk olarak 'Cevapsız Çınlama' şarkısıyla müzik listelerine hızlı bir giriş yapan Aleyna Tilki'nin müziklerini yapan Emrah Karaduman, aralarında ilişki olup olmadıklarını açıkladı.

Herkes Aleyna Tilki'nin sevgilisi zannediyordu! Meğer işin aslı bambaşkaymış - Sayfa 1

Geçtiğimiz günlerde 19. yaşını Çırağan Sarayı'nda kutlayarak tepkilere maruz kalan Aleyna Tilki, küçük yaşına rağmen özel hayatıyla sıkça gündeme gelmeye devam ediyor. Emrah Karaduman'la yaşadığı aşk ile gündeme gelen Tilki, bir dönem ayrıldıkları gerekçesiyle sosyal medyada ilginç paylaşımlar yapmış ve sevgilisinin arabasına çarpmıştı.

Herkes Aleyna Tilki'nin sevgilisi zannediyordu! Meğer işin aslı bambaşkaymış - Sayfa 2

Ancak 27 yaşındaki Emrah Karaduman, 19 yaşındaki Aleyna Tilki ile olan ilişkisi hakkında konuştu ve, "Aleyna ile aramızda hiç bir zaman aşk yoktu" açıklamasıyla gündeme bomba gibi düştü. Karaduman, açıklamalarına şu şekilde devam etti:

Herkes Aleyna Tilki'nin sevgilisi zannediyordu! Meğer işin aslı bambaşkaymış - Sayfa 3

"Arkadaşız ama sadece çok görüşmüyoruz. Bir dönem birlikte çalıştığımız için sürekli bir aradaydık. Şu anda pek görüşemiyoruz. Aramızda herhangi bir sıkıntı yok. O kendi işlerinde ben kendi işlerimde koşuşturduğumuz için görüşemiyoruz"

Herkes Aleyna Tilki'nin sevgilisi zannediyordu! Meğer işin aslı bambaşkaymış - Sayfa 4

Ünlü DJ, Aleyna Tilki ile geçtiğimiz dönemlerde birçok projede çalışmış ve yaptığı parçalar aylarca müzik listelerinde bir numarada kalmıştı.