Hepsiburada indirimli ürünler listesi saat 21.00'de başlıyor Black Friday indirimleri!

Her sene kasım ayının sonlarında başlayan Black Friday 2019 indirimleri başladı. Efsane Cuma kapsamında onlarca marka büyük indirimler yapacak. Hepsiburada internet sitesi üzerinden ise 21 Kasım saat 21.00'de indirimler star alıyor

Hepsiburada Efsane Cuma indirimleri 2019 başladı, milyonlarca alışveriş tutkunu Black Friday kapsamında  hepsiburada indirimlerini görüntülemek için online alışverişe başladı.Peki hepsiburada efsane cuma indirimleri kaç gün sürecek, Black Friday indirimleri ne zaman bitecek?

Hepsiburada'nın Black Friday kapsamında gerçekleştireceği Efsane Cuma kampanyasında ev tekstili ürünleri, küçük ev aletleri, teknoloji ürünleri, kişisel bakım ürünleri, ayakkabı, ev tekstili gibi pek çok farklı ürün yer alacak.

Black Friday kapsamında Efsane Cuma indirimi yapan markalar hangisi: Black Friday indirimine onlarca mağaza ve markalar dahil oldu. Bunların başında Hepsiburada, Gittigidiyor, Trendyol, Mediamarkt, Teknosa, İdefix, IKEA, Vivense, Watsons, Ayakkabı Dünyası, Boyner, Zara, HM, Nike Steam, Gratis, Teknosa gibi büyük markalar gelmektedir. Bunların yanında daha onlarca marka ve mağaza Black Friday indirimi yapıyor.

Trendyol:  Efsane indirim günler'e 25 Kasım saat 00:00'da başlıyor. 5 gün sürecek Black Friday indirimlerinde cep telefonundan bilgisayara, beyaz eşyadan kozmetiğe, giyimden ayakkabıya, süpermarket ürünlerinden mobilyaya ve aklınıza gelebilecek yüz binlerce üründe geçerli olacak.