Hayranlar istedi! Kusursuz Cinayet filminin çekimleri başladı

Hayranlar istedi! Kusursuz Cinayet filminin çekimleri başladı

Yayınlandığı dönem birçok kişi tarafından sevilerek izlenen Kanıt dizisinin hayranlarına müjdeli haber geldi. Kanıt dizisi film oluyor.

Hayranlar istedi! Kusursuz Cinayet filminin çekimleri başladı - Sayfa 1

Yönetmenliğini Biray Dalkıran'ın üstlendiği Kusursuz Cinayet isimli filmin, senaryosu 'Kanıt'' dizisinin hayranlarının yoğun isteği üzerine geçtiğimiz günlerde yazıldı ve çekimlerine başlandı. Sosyal medya fenomenlerinin seri cinayetlere kurban gittiği bir olaylar zincirini konu alan film, senaryosuyla izleyicisini şaşırtmayı planlıyor.

Hayranlar istedi! Kusursuz Cinayet filminin çekimleri başladı - Sayfa 2

100. bölümünde ani bir final ile hayranlarını üzerek izleyicisine veda eden Kanıt'ın, uzun süredir birçok televizyon kanalında yeniden ekrana geleceği konuşuluyordu. İlk bölümünden itibaren büyük bir hayran kitlesine ulaşan ve izleyicisini adeta ekranlara kilitleyen Kanıt, sevenlerinin yoğun isteği üzerine "Kanıt" dizisinin Yönetmeni Biray Dalkıran ve Senaristi Ahmet Saatçioğlu yepyeni bir polisiye için kolları sıvadı.

Hayranlar istedi! Kusursuz Cinayet filminin çekimleri başladı - Sayfa 3

Emniyet müdürlüğü cinayet masasından Mehmet ve Yavuz baş komiserin bir seri katilin peşine düştüğü Kusursuz Cinayet isimli filmde Kanıt dizisinin "Kusursuz cinayet yoktur." sloganı bir kez daha hayat bulacak. 

Hayranlar istedi! Kusursuz Cinayet filminin çekimleri başladı - Sayfa 4

''#4525 #Kusursuz Cinayet" isimli film çok yakında beyaz perdede.