BIST 1.391
DOLAR 8,73
EURO 10,38
ALTIN 499,93
MEDYA

Hayat Sırları 2. tanıtım fragmanı

Hayat Sırları 2. tanıtım fragmanı yayınlandı. Hayat Sırları dizisi 1. bölümüyle 1 Kasım 2017 Çarşamba akşamı Star'da olacak. Hayat Sırları'nın yayınlanacak ilk bölümünde neler yaşanacak?

Hayat Sırları dizisi 2. tanıtım fragmanı yayınlandı; 1 Kasım 2017 Çarşamba akşamı Star'da...

Hayat Sırları, yıllardır sırtlarında taşıdıkları, kimseye anlatamadıkları büyük sırları, ilmek ilmek ördükleri mutlu yuvalarına bomba gibi düşen Kuzgun ailesinin sevgiyle sarmalanmış, sıcacık ama bir o kadar da tehlikelerle dolu hikayesini anlatıyor.

Bir tarafta Burak ve Seher’in kalpleri acıtan, tutkulu ve gizemli aşk hikayesine tanık olurken, diğer taraftan Kuzgun ailesinin yaşadığı Hayat Apartmanı’nın ve Kuzgun mutfağının her bir merdivenine, duvardaki her çatlağına sızan sımsıcak sevgi dolu hikayesine ortak olacağız. 

Hayat onları öylesine sıkıştıracak ki, bu sevgi dolu aileyi temellerinden sarsacak, usul usul yaklaşan büyük tehlikenin, her birinin canlarını acıtan sırların tek tek açığa çıkması, beklenmedik bir anda hayatlarını darmadağın edecek.

İstanbul’un gözden uzak semtlerinden birinde açtıkları esnaf lokantasında 20 masalık dünyalarında büyük bir özenle hayat mücadelesi veren Kuzgun ailesi her şeye rağmen ayakta durmaya, hayatta kalmaya çalışacak.

Büyük sırlar yüklenmiş bu hikaye, dokunduğu her kalbi ısıtırken yakacak; okşarken acıtacak. Yüreğindeki sırları sırtında taşımak zorunda kalmış her seyirci bu sıra dışı hikayenin suç ortağı olacak ve hiçbir seyirci Kuzgun Lokanta’dan boş dönmeyecek.

Sitene Ekle
ÖNCEKİ VİDEOLAR
Hayat Sırları tanıtım fragmanı
Bitcoin ile yüksek kazanç sağlama fırsatı
Kayıtdışı 6. bölüm fragmanı
Şevkat Yerimdar 22. bölüm fragmanı
Kalp Atışı 16. bölüm fragmanı
Siyah İnci 4. bölüm 2. fragmanı
Kanatsız Kuşlar 18. bölüm 2. fragmanı
O Ses Türkiye'ye yılda ortalama kaç kişi başvuruyor?
O Ses Türkiye seyircisi saçlarıyla ilgi odağı oldu!
Yıldız Tilbe sesiyle yine herkesi büyüledi!
Yorumlar