BIST 11.149
DOLAR 33,09
EURO 36,23
ALTIN 2.630,06
MAGAZİN

Hatice 'arkan sağlam olacak' dedi ortalık karıştı

Hatice, ağırlık kaldırırken görüldüğü bir çalışması sırasında çekilen videosunu; 'Bu devirde ya yüreğin ya arkan sağlam olacak' notuyla paylaştı. Hatice, yaptığı paylaşıma gelen yorumlara sert tepki gösterdi.

Kalçasına estetik yaptırdığı söylentileriyle gündeme düşmeyen ve kalçasının bu hale sporla geldiğini söyleyen şarkıcı Hatice, cesur paylaşımlarını sürdürmeye devam ediyor. Hatice, sosyal medya hesabı üzerinden spor yaparken görüntülenen videosuna düştüğü notla dikkat çekti.

''ARKAN SAĞLAM OLACAK'': Hatice, ağırlık kaldırırken görüldüğü bir çalışması sırasında çekilen videosunu; “Bu devirde ya yüreğin ya arkan sağlam olacak” notuyla paylaştı. Şarkıcı Hatice sosyal medya hesabından yaptığı paylaşıma gelen yorumlara tepkisini bu sözlerle dile getirdi.

Hatice, geçtiğimiz günlerde yaptığı bu paylaşımın altına şu notu düşmüştü; ''Tam victoria secret mankeni olacak boy fizik yüz var ama Amerika’ya uçamayacak kadar da fobim Ah bu korkular yerimizde saydırıyor.

POPO İTİRAFI ÇOK KONUŞULMUŞTU: 39 yaşındaki şarkıcı Hatice, geçtiğimiz günlerde evinin mutfağında bir şeyler yaparken arkadaşı tarafından habersizce görüntülenmişti. Şarkıcının videodaki, "Kızın biri, konser çıkışı 'Poponuz çok güzel, poponuzu nerede yaptırdınız?' diyor. 'Bir yerde yaptırmadım, sporla yapılan bir şey. Gel seni de çalıştırayım' cevabını verdim" ifadeleri dikkatlerden kaçmamıştı.

Sitene Ekle
Etiketler