BIST 1.419
DOLAR 8,65
EURO 10,14
ALTIN 488,03

Hatay'da Erdoğan çoşkusu

Hatay'da Erdoğan çoşkusu

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisi tarafından Hatay İtfaiye Meydanında düzenlenen mitinge katıldı. Erdoğan vatandaşları selamladı.

Hatay'da Erdoğan çoşkusu

HATAY İtfaiye Meydanında düzenlenen mitingde halka hitap eden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Mustafa Şentop'un TBMM Başkanı seçilmesine ilişkin, ''Parlamentoda Meclis Başkanlığı seçimi vardı. Cumhur İttifakı büyük bir zafer elde etti'' ifadelerini kullandı.

Hatay'da Erdoğan çoşkusu

Mustafa Şentop'un TBMM Başkanı seçilmesine ilişkin Erdoğan, "Az önce Sayın Bahçeli ile de görüştüm, Rabbim dedim inşallah bu birlikteliğimizi ülke genelinde de Cumhur İttifakı olarak bize zaferle nasip etsin" diye konuştu.

Hatay'da Erdoğan çoşkusu

"Bugün 16'ncı il mitingimizi gerçekleştiriyoruz. Millet 33 gün sonra sandığa gidecek. Beyler hala Ankara'da liste savaşı veriyor" diyen Erdoğan, "Her seçimi ellerine yüzlerine bulaştırıyorlar. Aday listelerini dahi zamanında seçim kuruluna teslim edemiyorlar" ifadesini kullandı.

Hatay'da Erdoğan çoşkusu

Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Yürüyen merdivene tersten binen, Kağıthane'ye 'Kağıttepe' diyen, İstiklal Marşı'nı dahi okuyamayan, seçimlerde oyunu bile kullanamayan gaf ebesi bir Genel Başkan'a böylesi bir ittifak yakışır" dedi.