BIST 1.112
DOLAR 7,57
EURO 8,98
ALTIN 477,11

Hatay Vali Yardımcısı Tolga Polat annesi ve kardeşini 20 milyon için öldürmüş

HATAY Vali Yardımcısı Tolga Polat'ın (45) annesi ile kardeşini neden öldürdüğü ortaya çıktı. Tolga Polat, annesi İkbal Polat ile avukat kardeşi Altuğ Polat'ı (42) mal davasından öldürmüş

HATAY Vali Yardımcısı Tolga Polat'ın annesi ile kardeşini öldürdüğü korkunç olay, dün saat 22.30 sıralarında merkez Seyhan ilçesine bağlı Kurtuluş Mahallesi, 64004 Sokak'ta meydana geldi. Baba Şeref Polat'ın üzerine olduğu öne sürülen bankadaki para, 2 tarla ve arsa ile sahibi oldukları evin satışıyla yaklaşık 20 milyonu bulacak para ile malın aile içinde paylaşımına karar verildi.

Baba mallarını Vali Yardımcısı'na vermek istedi

Mal paylaşımında anlaşamayan Hatay Vali Yardımcısı Tolga Polat, annesi İkbal ve avukat kardeşi Altuğ Polat ile zaman zaman tartışma yaşadı. (Foto: Tolga Polat)

Anne oğul 'vesayet' davası açmış

Baba Şeref Polat'ın para ve malın büyük kısmını Tolga Polat'a vermek istemesi üzerine İkbal ve avukat oğlu Altuğ Polat, babanın akli dengesinin yerinde olmadığı iddiasıyla vesayet davası açtı. (Altuğ Polat ve İkbal Polat)

Vesayet davası bugün görülecekti

Bugün görülecek dava öncesi dün akşam annesinin evine giden Tolga Polat, başlayan tartışmada tabancasını çıkarıp önce annesine ardından merdivenlerden kaçmaya çalışan kardeşine ateş açtı.