Hande Erçel'in annesi kim neden öldü Aylin Erçel hastalığı neydi?

Hande Erçel'in annesi kim neden öldü Aylin Erçel hastalığı neydi?

Ünlü oyuncu Hande Erçel'in annesi Aylin Erçel, bugün sabaha karşı vefat etti. Hande Erçel'in annesi kanserdi ve tedavi görüyordu.

Hande Erçel'in annesi kim neden öldü Aylin Erçel hastalığı neydi? - Sayfa 1

Başarılı oyuncu Hande Erçel'in annesi Aylin Erçel bugün sabaha karşı tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitirdi. İki gün önce Aylin Erçel'in durumu çok ağırlaşmıştı ve apar topar hastaneye kaldırılmıştı. Hande Erçel de dizi çekimlerine ara verip annesinin yanına koşmuştu. Ünlü oyuncu bugün doktorlardan kötü haberi aldı.

Hande Erçel'in annesi kim neden öldü Aylin Erçel hastalığı neydi? - Sayfa 2

KANSERDİ : Geçtiğimiz yılın son haftasında kanser tedavisi için hastaneye yatırılan Hande Erçel'in annesi kansere yenik düştü. İki gün önce durumu ağırlaşan anne Aylin Erçel'in sabaha karşı vefat ettiği öğrenildi.

Hande Erçel'in annesi kim neden öldü Aylin Erçel hastalığı neydi? - Sayfa 3

AYLİN ERÇEL'İN CENAZESİ : Aylin Erçel’in cenazesi yarın öğle namazına müteakiben kılınacak cenaze namasından sonra kaldırılacak. Aylin Erçel Zincirlikuyu Mezarlığı’nda defnedilecek.

Hande Erçel'in annesi kim neden öldü Aylin Erçel hastalığı neydi? - Sayfa 4

HABERİ DUYUNCA... Ailenin önemini her fırsatta dile getiren Hande Erçel annesinin durumunun ağırlaştığı haberini alınca apar topar İstanbul'da dönmüştü. Hande Erçel TRT'de yayınlanacak yeni dizisi Halka'nın çekimleri için İstanbul'da dışında bulunuyordu.