BIST 4.918
DOLAR 18,65
EURO 19,70
ALTIN 1.073,98
MAGAZİN

Hande Ataizi: Evli barklı kadınım hıyar!

İki erkek bir kadın arkadaşıyla kafede oturan Hande Ataizi'ye yanındaki beyler sorulunca çılgına döndü. Ataizi, 'Ben evli barklı kadınım hıyar!' diyerek ateş püskürdü.

Hande Ataizi, iki erkek bir kadın arkadaşıyla kafede görüntülendi. Çıkışta muhabirlerin 'Beyefendiler kim acaba?'sorusuna "Ben evli barklı kadınım hıyar! Tepemin tasını attırmayın. Çizmeyi aşmayın" diye cevap verdi.

------------------------------------------------------------------------------

(Ulusal yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. Türkiye'nin tanığı pek çok isim yazar kadrosunda yer almakta. Okur yorumlarının yanı sıra açık görüş köşesinden mesleki yazılara ve blog yazarlarına yer vermektedir. Açık görüşte 20'ye yakın uzman yazar olarak yer almaktadır. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 12 site yer almaktadır. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde güncel haberler ile birlikte, politika, sağlık, magazin, spor, memur ve eğitim ile son dakika haberleri yer alıyor.)

Sitene Ekle
Etiketler