BIST 1.096
DOLAR 7,66
EURO 8,98
ALTIN 469,15

Halil Sezai ifşa olan dayak videosu için açıklama yaptı! Hayvanlık yaptım

İhlas Haber Ajansı

Halil Sezai tartıştığı 67 yaşındaki adamı öldüresiye dövdüğü video ifşa olunca açıklama yaptı.

İSTANBUL Tuzla'da 4 villalık bir sitede 2 villayı film çekimi için kiralayan Paracıkoğlu ile yan villada yaşayan Hüseyin Meriç (67) arasında tartışma çıkmıştı. Yaşlı adamı öldüresiye döven Halil Sezai'den açıklama geldi. 

Güldüm geçtim: "Olayı şöyle özetleyeyim de siz yine linçe devam edin; Evet 65 yaşında bir adamla kavga ettim. Kavga ettim diyorum çünkü daha önce defalarca bu abimizin 'gelin lan' reddettim. Güldüm geçtim. İkiz bir villada yan komşumuz oluyor kendileri."

Burnumuzdan getirdi: "Oğlu ile beraber yaşıyorlar. Biz yönetmenimiz Aytaç Ağırlar ile beraber 6 kişilik bir ekiple youtube formatı hazırlıyoruz. Yemek talk showu. Konuk oynuyor yemek yapıyor sohbet yapıyor. Fakat maalesef 5 aydır 1 bölüm safra çekemedik.Maddi zararı geçtim manevi olarak burnumuzdan getirdi."

İçip içip ana bacı sövdü: "Çünkü bu 65 yaş ki abimiz yönetmenimiz ile olan husumetinden bize programını çektirmemeye yemin etmiş. Bağıra çağıra öyle söylüyor 5 aydır! Başardı da zaten sonunda. 5 ay boyunca bu abimiz içip içip ana bacı sülale söverken biz ya sabır çekmekten başka bir şey yapmadık"