Hakem yorumcuları Suat Arslanboğa ve penaltılar için ne dedi?

Hakem yorumcuları Suat Arslanboğa ve penaltılar için ne dedi?

Galatasaray, Akhisarspor'un 3-2 yenerek Türkiye Kupası'nın sahibi olurken hakem Suat Arslanboğa'nın verdiği kararları hakem yorumcuları değerlendirdi. Peki Hakem yorumcuları 2. penaltı için ne söyledi?

Hakem yorumcuları Suat Arslanboğa ve penaltılar için ne dedi? - Sayfa 1

Ziraat Türkiye Kupası finalinde rakibi Akhisarspor'u 3-1 mağlup eden Galatasaray maç sonrasında düzenlenen törenle 18'inci kez kupanın sahibi olurken maçın hakemi Suat Arslanboğa, tepkilerin odak noktası oldu.

Hakem yorumcuları Suat Arslanboğa ve penaltılar için ne dedi? - Sayfa 2

Lopez takımını 10 kişi bıraktı: Galatasaray'ın kazandığı ikinci penaltı sonrası Lopez, gösterdiği tepkinin ardından kırmızı kart gördü ve takımını 10 kişi bıraktı. Peki Hakem yorumcuları 2. penaltı için ne söyledi?

Hakem yorumcuları Suat Arslanboğa ve penaltılar için ne dedi? - Sayfa 3

Bünyamin Gezer: Lopes'in burada topa müdahelesi yok. Sen kaldı ki, gereksiz itirazlarınla takımını eksik bırakıyorsun. Yanlış penaltı da olabilir. Akhisarsporlu futbolcular hakemlere veryansın edeceğine, bence hatayı kendinde aramalılar. 

Hakem yorumcuları Suat Arslanboğa ve penaltılar için ne dedi? - Sayfa 4

''Hakem yerine Lopes'e tepki gösteririm'': Akhisarspor taraftarı yerinde olsam hakem yerine Lopes'e tepki gösteririm. Lopes, penaltı yaptırdı ve gereksiz itirazlarla takımı yalnız bıraktı. Bugün Galatasaray'a kupayı veren Lopes'dir.