Hakem yorumcuları Suat Arslanboğa ve penaltılar için ne dedi?

Galatasaray, Akhisarspor'un 3-2 yenerek Türkiye Kupası'nın sahibi olurken hakem Suat Arslanboğa'nın verdiği kararları hakem yorumcuları değerlendirdi. Peki Hakem yorumcuları 2. penaltı için ne söyledi?

Ziraat Türkiye Kupası finalinde rakibi Akhisarspor'u 3-1 mağlup eden Galatasaray maç sonrasında düzenlenen törenle 18'inci kez kupanın sahibi olurken maçın hakemi Suat Arslanboğa, tepkilerin odak noktası oldu.

Lopez takımını 10 kişi bıraktı: Galatasaray'ın kazandığı ikinci penaltı sonrası Lopez, gösterdiği tepkinin ardından kırmızı kart gördü ve takımını 10 kişi bıraktı. Peki Hakem yorumcuları 2. penaltı için ne söyledi?

Bünyamin Gezer: Lopes'in burada topa müdahelesi yok. Sen kaldı ki, gereksiz itirazlarınla takımını eksik bırakıyorsun. Yanlış penaltı da olabilir. Akhisarsporlu futbolcular hakemlere veryansın edeceğine, bence hatayı kendinde aramalılar. 

''Hakem yerine Lopes'e tepki gösteririm'': Akhisarspor taraftarı yerinde olsam hakem yerine Lopes'e tepki gösteririm. Lopes, penaltı yaptırdı ve gereksiz itirazlarla takımı yalnız bıraktı. Bugün Galatasaray'a kupayı veren Lopes'dir.