BIST 1.325
DOLAR 7,82
EURO 9,45
ALTIN 456,42

Hakan Taşıyan ölüm döşeğinde! Son hali görenleri yaraladı organ nakli bekliyor

90'lı yıllarda seslendirdiği arabesk şarkılarla tanınan Hakan Taşıyan, son haliyle üzdü. Organ nakli gereken Taşıyan, hastaneye kaldırıldı.

Hakan Taşıyan sağlık sorunları yaşıyor. Ayağındaki ağrılar yüzünden tedavi görmeye başlayan Taşıyan’ın hastalığı, karaciğer ve böbrek rahatsızlığına kadar ilerledi. Taşıyan, acil olarak hastaneye kaldırıldı.

47 yaşındaki Taşıyan’ın sosyal medya hesabından, ''Sevgili Dostlarımız, Değerli sanatçımız Hakan Taşıyan bugün itibariyle sağlık sorunları nedeniyle ağır durumdadır. Organ nakline ihtiyacı vardır. Kendisini tekrar aramızda görmek için destek lazım desteklerinizi bekliyoruz'' açıklaması yapıldı.

Öte yandan UçanKuş TV Hakan Taşıyan'ı evinde ziyaret etmişti. Hakan Taşıyan'ın son hali sevenlerini bir hayli üzdü. "Hayatın İçinden" programında sanatçı Hakan Taşıyan'ın haziran ayından bu yana ciddi sağlık sorunlarıyla savaştığı ve gururundan ötürü durumunu kimseye açamadığı söylendi.

Erol Köse, canlı yayında şu sözlerle yardım çağrısında bulundu:

"Alkol bütün kötülüklerin anasıdır. Artık o konulara girmenin anlamı yok. O veya bu sebeple Hakan Taşıyan çoklu organ yetmezliği yaşıyor. Durumu hafifletmeye gerek yok.''