Hakan Sabancı birliğine teslim oldu milyonluk saatine veda etti!

Bedelli askerlik kapsamında 21 günlük askerliğini yapmak için birliğine teslim olan sosyetenin çapkın ismi Hakan Sabancı, kışla girişinde milyonluk saatini çıkarıp başka bir saat taktığı görüldü.

Hakan Sabancı birliğine teslim oldu milyonluk saatine veda etti! - Sayfa 1

Hakan Sabancı 21 günlük askerlik görevini yerine getirmek için Kütahya’daki birliğine katıldı. Sabancı’nın, kışla girişi çekilen fotoğrafta milyonluk saatini bırakıp başka bir saat taktığı görüldü. Daha önce lüks saatiyle gündeme gelen Sabancı'nın askere gitmeden kullandığı saat 1 milyon 250 bin TL değerindeydi.

122
Hakan Sabancı birliğine teslim oldu milyonluk saatine veda etti! - Sayfa 2

Sabah'tan Hakan Uç'un haberine göre; Sabancı'nın milyonluk saatine veda edip askeriyede kullandığı saat ise 45 TL. Askere gitmeden önce verdiği bir röportajda, “Hayatım sosyal medyada paylaştığım fotoğraflardan ibaret değil” diyen Sabancı "Kızlarda bir trip atma eğilimi var. Buna hiç gelemiyorum" ifadelerini kullanmıştı.

222
Hakan Sabancı birliğine teslim oldu milyonluk saatine veda etti! - Sayfa 3

ÜNLÜLER VE PAHALI SAATLERİ: Hakan Sabancı'nın yanı sıra Nusret'ten Acun Ilıcalı'ya, Cem Yılmaz'dan Arda Turan'a hangi ünlü hangi marka saati kullanıyor. İşte saat tutkusu olan ünlü isimler ve tercihleri...

322
Hakan Sabancı birliğine teslim oldu milyonluk saatine veda etti! - Sayfa 4

Diriliş Ertuğrul dizisinin başrol oyuncusu Engin Altan Düzyatan kendisi için dünyanın en popüler ve pahalı saatlerinden biri olan Patek Philippe Nautilus sipariş etti. Günaydın'dan Bülent Cankurt'un haberine göre Düzyatan'ın ödülüne kavuşması için yaklaşık iki yıl beklemesi gerekiyor. Çünkü tamamen el yapımı olan ve sınırlı sayıda üretilen saat için sıra var.

422