Hadise'nin annesi aylar sonra görüntülendi

Hadise'nin annesi aylar sonra görüntülendi

Geçtiğimiz aylarda intihara teşebbüs ettiği haberleriyle gündeme gelen Gülnihal Açıkgöz, kızı Derya Açıkgöz ile gittiği AVM'de görüntülendi

Hadise'nin annesi aylar sonra görüntülendi - Sayfa 1

Kızlarının arasındaki huzursuzluktan dolayı intihara teşebbüs ettiği iddia edilen Hadise'nin annesi Gülnihal Açıkgöz, sağlığının iyi olduğunu ve ailede her şeyin yolunda gittiğini söyledi.

Hadise'nin annesi aylar sonra görüntülendi - Sayfa 2

Şarkıcı Hadise'nni annesi Gülnihal Açıkgöz, çocukları arasındaki küslük hakında ilk kez konuştu. Gülnihal Açıkgöz "Her şey yolunda. Kızımla geziyoruz. Hadise ile kardeşleri küs değil. İyiler. İş ilişkileri bitebilir" dedi.

Hadise'nin annesi aylar sonra görüntülendi - Sayfa 3

Kavga iddialarına cevap veren Derya Açıkgöz ise "Biz kardeşiz, her zaman birbirimize destek çıkacağız beraber çalışmasak bile. O benim ablam yapacak bir şey yok. Her konuda birlikteyiz" ifadelerini kullandı.

Hadise'nin annesi aylar sonra görüntülendi - Sayfa 4

Gülnihal Açıkgöz, geçtiğimiz temmuz ayında intihara teşebbüş etmiş, yazdığı mektuptaki "Evlatlarım yüzümü güldürmedi" sözleri dikkati çekmişti. Bu olay sonrası Hadise, menajerliğini üstlenen ablası Hülya Açıkgöz ve stil danışmanlığını yapan kardeşi Derya Açıkgöz ile iş ilişkisini kesmişti.