Güzelliğiyle göz dolduran Mine Tugay'dan cesur paylaşım

Güzelliğiyle göz dolduran Mine Tugay'dan cesur paylaşım

Oyuncu Mine Tugay, 'bornozlu fotoğraf' akımına uyarak, sosyal medya sayfasından dekolteli fotoğrafını takipçileriyle paylaştı. Tugay'ın paylaşımı takipçileri tarafından beğeni yağmuruna tutuldu.

Güzelliğiyle göz dolduran Mine Tugay'dan cesur paylaşım - Sayfa 1

Güzelliği internet ortamında sıkça konuşulan, binlerce beğeni alan ve uzun süredir bir projede yer almayan oyuncu Mine Tugay, sosyal medya sayfasından takipçileriyle bornozlu bir fotoğrafını paylaştı. Tugay'ın paylaşımı takipçileri tarafından beğeni yağmuruna tutuldu.

Güzelliğiyle göz dolduran Mine Tugay'dan cesur paylaşım - Sayfa 2

Marie Claire dergi çekimi sırasında Cem Talu'ya poz veren Tugay’ın sosyal medya sayfası üzerinde yaptığı dekolteli paylaşım takipçilerinden büyük ilgi gördü. İşte o paylaşım...

Güzelliğiyle göz dolduran Mine Tugay'dan cesur paylaşım - Sayfa 3

MİNE TUGAY KİMDİR? Subay olan babasının görev yeri olan Konya'da doğdu. Yeni Levent Lisesi'ni bitirdi.Oyunculuğa 1997 yılında Masal Gerçek Tiyatrosu'nda oynadığı Büyük Kulaklı Küçük Ayı adlı oyun ile adım attı. Aynı yıl Müjdat Gezen Sanat Merkezi'nde oyunculuk eğitimine başladı.

Güzelliğiyle göz dolduran Mine Tugay'dan cesur paylaşım - Sayfa 4

Ancak aralarında Özge Özberk ve Özgü Namal'ın da bulunduğu 15 kişilik sınıftan 'disiplinsizlik' iddiasıyla uzaklaştırılan 13 kişiden biri oldu. 1998 yılında İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Oyunculuk Bölümünü kazandı.Konservatuvardan mezun olduktan sonra Semaver Kumpanya'da tiyatro oyunlarında oynamaya başladı.