Gülperi dizisinde kriz çıktı! Sette apar topar değişiklik yaşandı

Show TV ekranlarında izleyiciyle buluşan Gülperi dizisinde flaş bir gelişme yaşanarak en üst kademede değişiklik yaşandığı öğrenildi.

Gülperi dizisinde kriz çıktı! Sette apar topar değişiklik yaşandı - Sayfa 1

Başrollerinde Nurgül Yeşilçay ve Timuçin Esen gibi ünlü isimlerin bulunduğu Gülperi dizisinin setinde kriz çıktı. Reytinglerde ilk üçe giremeyen diziyi kurtarmak için flaş bir değişikliğe gidildi. Cuma akşamları ekrana gelecek olan dizinin 22. bölümünden itibaren ünlü ismin olmayacağı açıklandı.

17
Gülperi dizisinde kriz çıktı! Sette apar topar değişiklik yaşandı - Sayfa 2

Yayınlandığı ilk bölümleriyle reyting sıralamalarında ilk 3'e rahatlıkla giren Gülperi dizisi, son olarak 20. bölümüyle Total'de 4., AB'de ise 8. sırada yer aldı. Edinilen bilgilere göre ise dizinin önümüzdeki haftalarda yayınlanacak 22. bölbölümüyle yönetmeni değişiyor.

27
Gülperi dizisinde kriz çıktı! Sette apar topar değişiklik yaşandı - Sayfa 3

YENİ YÖNETMEN GELİYOR
Sevilen dizinin yönetmen koltuğunda oturan Metin Balekoğlu görevini Şenol Sönmez’e devredecek. Usta isim Balekoğlu’nun ise Tims&B’nin başka bir projesini yöneteceği öğrenildi.  (MedyaTava)

37
Gülperi dizisinde kriz çıktı! Sette apar topar değişiklik yaşandı - Sayfa 4

GÜLPERİ SON BÖLÜM NE OLDU?
Gülperi 20. Bölümünde; Gülperi Kadir’e yardım etmek için elinden geleni yaparken Eyüp’ün engeline takılır ancak Eyüp’ün hesap etmediği bir durum gelişir. Kadir ise hapishanede olmasına rağmen Artemis’in kurtulması için çabalarken çaresiz bir bekleyiş içindedir.

47