Gülben Ergen Yeşim Salkım kavgasında yeni boyut otel odasında...

Gülben Ergen Yeşim Salkım kavgasında bugün Sabahattin Önkibar da eklendi. Önkıbar geçmişten bir anı anlatarak bir yazı kaleme aldı.

Yeşim Salkım Gülben Ergen arasında geçtiğimiz haftalarda başlayan polemik devam ediyor. Magazin gündemine bomba gibi düşen açıklamalarda Yeşim Salkım, Gülben Ergen'e hakaret etmiş ve Hakan Uzan ile evliyken aldatıldığını söylemişti. Yaşanan tartışmalar mahkemeye taşındı. Magazin gündemini sarsan olayla ilgili ise bugün Aydınlık yazarı Sabahattin Önkibar bir yazı kaleme aldı. Geçtiğimiz yıllara ait bir anısını paylaşan Sabahattin Önkibar böylece Gülben Ergen - Yeşim Salkım tartışmasına giriş yaptı.

Yeşim Salkım'ın Gülben Ergen'i eski kocası Hakan Uzan'la evliyken birlikte olma suçlamasıyla başlayan ve günlerdir süren tartışmaya Aydınlık yazar Sabahattin Önkibar da girdi.

Uzanlar'ın elindeyken Star Grubu'nun temsilcisi olduğunu hatırlatan Önkibar yıllar sonra açıkladığı olayda, Swis Otel müşterilerinin Çeçenler tarafından rehin alındığı eylemde otel odasında grubun bir yöneticisinin de mahsur kaldığını söyledi.

Önkibar "O otelde ünlü bir sanatçı hanımla odasında sohbet (!) ederken baskına yakalanmışlardı. Ankara Temsilcisi olmam hasebiyle arandım ve müdahale etmem istendi. Siyasi tanışıklıklarımızla müdahale ettik ve o iki ismi polis müdürleri gözetiminde afişe olmadan otelden çıkarttık. İsimler kim siz tahmin edin artık!" dedi. İşte Önkibar'ın yazısının ilgili bölümü: