BIST 1.471
DOLAR 7,42
EURO 8,97
ALTIN 412,30

Gülben Ergen ve Burak Törer ayrıldı ihanet iddialarına olay yanıt!

Burak Törer-Gülben Ergen çiftinden kötü haber geldi. Törer, sosyal medya hesabından paylaştığı mesajla ilişkilerinin bittiğini duyurdu. Ardından Bircan Bali'ye de bir mesaj atan Törer, 'Ayrılığın nedeni ihanet mi?' sorusunu yanıtladı.

Bir ayrılıp bir barıştıkları konuşulan Gülben Ergen ve Burak Törer çiftinden üzücü haber geldi. Geçtiğimiz aylarda yaşadıkları aşkla gündeme gelen çiftin ilişkilerini noktaladıkları öğrenildi. Burak Törer, eski sevgilisi Gülben Ergen'e gönderdiği Whatsapp mesajını Instagram hesabından takipçileriyle paylaştı. Öte yandan Törer, Söylemezsem Olmaz sunucusu Bircan Bali'ye de mesaj atarak ayrılıkla ilgili çok konuşulacak açıklamalarda bulundu.

Sosyal medya hesabında paylaştığı mesajında Ergen'e teşekkür eden Törer, "Ben ve ailem seni hep sevgiyle anacağız. Aşkla değil, dostlukla devam edecek yolumuzda, düşmanlarımızın yüzünü güldürmeyecek kadar sağlam temeller attık. Aileme ve bana olan saygın için, her güzel gün için sana teşekkür ederim ve tanık olduğum muhteşem anneliğin için seni tebrik ederim." ifadelerini kullandı. Gülben Ergen de, "Ben de sana teşekkür ederim" diyerek yine sosyal medyadan yanıt verdi.

Törer ardından 'Ayrılık sebebimiz de magazinin yerinde bırakmadığı dengelerimiz ve benim bazı hatalarım.' dedi ve Gülben Ergen'i hiç aldatmadığını da sözlerine ekledi. Peki Gülben Ergen Burak Törer aşkı nasıl başladı? Gelin hep beraber çiftin kısa süren bu aşk hikayesine bir göz atalım...