BIST 1.474
DOLAR 7,36
EURO 8,93
ALTIN 416,47

Gülben Ergen ünlü yapımcıyla aşk mı yaşıyor işler arap saçına döndü

Beyaz TV'deki Söylemezsem Olmaz programında Gülben Ergen'in ünlü yapımcı Örfi Bilgin'le, Ergen'in eski sevgilisi Burak Törer'in de Bilgin'in eski sevgilisi Emsal Doğan'la aşk yaşadığı iddia edildi.

Beyaz TV'deki 'Söylemezsem Olmaz' programında gündeme gelen Gülben Ergen'in ünlü yapımcı Örfi Bilgin'le aşk yaşadığı iddiası, magazin gündemine bomba gibi oturdu. Fakat ilerleyen dakikalarda ortaya atılan iddialar, olayı giderek karmaşık bir hale getirdi.

İyice içinden çıkılmaz bir hal alan bu iddiaların ardından Örfi Bilgin, yayına telefonla bağlanarak Bali ve Erken'e sitem etti. Gülben Ergen'i yaklaşık 1 yıldır tanıdığını söyleyen Bilgin, "Çok da severim kendisini. Bana zararı olmaz. Lütfen biraz daha dikkatli yayınlar yapalım" diyerek aşk iddialarını yalanladı.

Örfi Bilgin'e daha sonra Yeşim Salkım'ın magazin programının yapımcılığını yapıp yapmadığı soruldu. O programın yapımcısının Volkan Öksüz olduğunu belirten Bilgin, kendisinin dört yapım şirketi olduğunu söyleyerek bu olayın kendisine mal edilmemesi gerektiğini vurguladı.