BIST 9.693
DOLAR 32,50
EURO 34,69
ALTIN 2.499,53
MEDYA

Gözleri şaşı eden gelin!

Aşk Adası'nda tanışşan Jessica Makası ve Dom Lever Günaydın İngiltere stüdyolarında evlilik yemini edip dünya evine girdi. Çiftin giydiği kıyafetler ise hem ekran başındakileri hemde sunucu Jeremy Kyle gözlerini şaşı etti...

Aşk Adası'nın Jessica Makası ve Dom Lever Günaydın İngiltere stüdyolarında evlendi. Jess, gelin beyaz bikini çekerken, nişanlısı Dom'un ise beyaz şortla evlilik yemini etti. Ünlü gazeteci Richard Arnold evliliği yönetti. Günaydın İngiltere kameramanları ise sunucu Jeremy Kyle'ın Jessica'nın gelin bikinisinde kötü bir bakış fırlattığını farketti. Günaydın İngiltere izleyicileri ise Love Island düğün sırasında Jeremy Kyle'ı bakışlarını erkanda yakaladılar. O anlar böyle görüntülendi..

(Ulusal yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. Türkiye'nin tanığı pek çok isim yazar kadrosunda yer almakta. Okur yorumlarının yanı sıra açık görüş köşesinden mesleki yazılara ve blog yazarlarına yer vermektedir. Açık görüşte 20'ye yakın uzman yazar olarak yer almaktadır. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 12 site yer almaktadır. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde güncel haberler ile birlikte, politika, sağlık, magazin, spor, memur ve eğitim ile son dakika haberleri yer alıyor.)

Sitene Ekle