GÜNCEL

Görme bozukluğu olan insanlar gözlüklerini çıkardığında dünyayı nasıl görür?

Görme bozukluğu olan biri gözlüklerini çıkardığında dünyayı nasıl görür? Ressam Philip Barlow, görme bozukluğu olan insanların gözlüklerini çıkardığında hayata nasıl baktığını yağlı boya tablolarla böyle yansıttı.

Belirli göz hataları olan insanların dünyayı nasıl gördüğünü hiç merak ettiniz mi? Cape Town'lı ressam Philip Barlow, görme bozukluğu olan insanların gözlüklerini çıkardığında hayata nasıl baktığını yağlı boya tablolarla böyle yansıttı.

(Ulusal yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. Türkiye'nin tanığı pek çok isim yazar kadrosunda yer almakta. Okur yorumlarının yanı sıra açık görüş köşesinden mesleki yazılara ve blog yazarlarına yer vermektedir. Açık görüşte 20'ye yakın uzman yazar olarak yer almaktadır. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 12 site yer almaktadır. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde güncel haberler ile birlikte, politika, sağlık, magazin, spor, memur ve eğitim ile son dakika haberleri yer alıyor.)

Sitene Ekle
Etiketler
Yorumlar