GÜNCEL

Görenler hayrete düştü! Kobrayı ısıran adamı kobra ısırdı

Kobra yılanı ile oynayan adam, yılanın başını ısırarak şov yapıyor. Ancak daha sonra yılanı ağzından çıkaran adam, elinden ısırılıyor.

Sosyal medyada yayılan bir görüntü hayrete düşürdü. Kobra yılanı ile oynayan adam, yılanın başını ısırarak şov yapıyor. Ancak daha sonra yılanı ağzından çıkaran adam, elinden ısırılıyor. İşte o ilginç video...

Dev kobra yumurtaları böyle kustu!

(Türkiye merkezli olarak yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 11 site yer almaktadır. Bu siteler arasında gazeteciler, memurhaber, ekofinans, internetspor, elmaelma, haberoku, cevaplatv, haberciler, sinemakeyfi sporoku bulunuyor. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde Gündem, Siyaset, Spor, Magazin, Medya, Memur, Yaşam, Sağlık, Eğitim, Burç ve Son Dakika haberleri yer alıyor. İnternethaber.com sitesi Beşiktaş'ta Barbaros Bulvarı, Karahasan Sokak Numara 11'de hizmet veriyor.)

Sitene Ekle
Etiketler
Yorumlar