Google Play Store'da bu Android uygulamaları ücretsiz oldu!

GOOGLE Play Store, ücretli Android uygulamalarından bazılarını kısa bir süre için ücretsiz indirme olanağı sundu.

Google Play Store'da bu Android uygulamaları ücretsiz oldu! - Sayfa 1

Google'nin Android işletim sistemi için geliştirdiği paket yöneticisi ve elektronik medya dağıtım/satış platformu olan Google Play, Android cihaz kullanıcılarına özel bir kampanya yaptı. Bu kampanya sayesinde, ücretli bazı Android uygulamaları Play Store'dan kısa bir süre için ücretsiz indirilebilecek. Acele etseniz iyi olur çünkü birazdan okuyacağınız listedeki uygulamaların kısa bir süre içerisinde ücretli olma ihtimali bulunuyor. İşte o uygulamalar:

Google Play Store'da bu Android uygulamaları ücretsiz oldu! - Sayfa 2

HD CAMERA PRO: HD Camera Pro uygulaması sayesinde Android kullanıcıları, birçok profesyonel kamera ayarıyla birlikte birbirinden eşsiz kareleri ölümsüzleştirebilecek. Google Play Store üzerinden 24 TL satılan HD Camera Pro uygulamasına kısa süreliğine ücretsiz olarak sahip olabilirsiniz.

Google Play Store'da bu Android uygulamaları ücretsiz oldu! - Sayfa 3

LEAGUE OF STİCKMAN 2018- NİNJA ARENA PVP: 1 milyondan fazla kullanıcı tarafından sevilerek oynanan League of Stickman 2018- Ninja Arena PVP kısa süreliğine ücretsiz hale getirildi. Oyun, oldukça eğlenceli oyun yapısıyla Android kullanıcılarını ekran başına bağlıyor.

Google Play Store'da bu Android uygulamaları ücretsiz oldu! - Sayfa 4

INFINITY DUNGEON VIP: Google Play Store’da 2 TL‘te satılan Infinity Dungeon VIP adı bu eğlenceli oyun da kısa süreliğine ücretsiz hale getirildi.