Gigi Hadid'in çantası olay oldu!

Gigi Hadid'in çantası olay oldu!

Dünyanın en çok tanınan kardeşleri Bella-Gigi Hadid kardeşler tarzlarıyla konuşulmaya, farklılık yaratmaya devam ediyorlar.

Gigi Hadid'in çantası olay oldu! - Sayfa 1

Filistin asıllı süper model kardeşler Bella Hadid ve Gigi Hadid yine sıra dışı tarzlarıyla isimlerinden söz ettirmeyi başardı. Oldukça cesur olan kardeşler katıldıkları bir davette yine tüm gözleri üzerlerine çekmeyi başardılar.

Gigi Hadid'in çantası olay oldu! - Sayfa 2

Geceye damga vuran ise Gigi Hadid'in içinde şarap şişesi olan şeffaf çantasıydı. Bu çanta magazin gündemine bomba gibi oturdu.

Gigi Hadid'in çantası olay oldu! - Sayfa 3

GİGİ HADİD NERELİ : Gigi Hadid 23 Nisan 1995 yılında Los Angeles, Kaliforniya'da doğdu. Filistinli Mohamed Hadid ve Hollanda asıllı Amerikalı eski model Yolanda Foster'ın kızıdır. Annesi ve babası 2000 yılında ayrıldılar ve annesi 2011 yılında Kanadalı müzisyen,14 Grammy ödülü kazanmış David Fosterle evlendi

Gigi Hadid'in çantası olay oldu! - Sayfa 4

Hadid Avustralyalı şarkıcı Cody Simpson ile bir ilişki yaşamıştır, fakat çift Mayıs 2014'te ayrılmışlardır. Kasım 2014'te tekrar birlikte ilişki yaşamışlardır. Ancak Mayıs 2015'te üçüncü kez işlerinden dolayı ayrılmışlardır. Haziran 2015'te müzisyen ve uzun zamandır arkadaşı olan Joe Jonas ile çıkmaya başlayan Hadid, Kasım 2015'te Joe Jonas ile olan ilişkisini bitirmiştir. Ardından yine aynı ay One Direction grubunun eski üyesi Zayn Malik ile çıkmaya başlamıştır.