BIST 1.120
DOLAR 7,62
EURO 8,89
ALTIN 457,58
GÜNCEL

Genelevinde skandal görüntüler! Seks kölelerini tekme tokat dövdü

Görüntülerin adresi Bahreyn. Acımasızca satılan kadınlar genelevinde tekme tokat dövüldü. O anlar ise cep telefonuyla saniye saniye kaydedildi.

Rus seks kölelerini petrol zengini Bahreyn'e satan çetenin lideri tarafından acımasızca şiddet uygulandı. Bahreyn genelevinde çalışmak istemeyen ve acımasız bir çetenin kurbanı olan kadınlar, bir kadın satıcı tarafından tekme tokat dövüldü. O anlar ise cep telefonuyla gizli çekilerek polise teslim edildi. Yaşanan olayın ardından 43 yaşındaki Çete lideri Olga Goryachikh'in altı yıl hapis cezasına çarptırıldığı öğrenildi. İşte o dehşet anları...

(Ulusal yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. Türkiye'nin tanığı pek çok isim yazar kadrosunda yer almakta. Okur yorumlarının yanı sıra açık görüş köşesinden mesleki yazılara ve blog yazarlarına yer vermektedir. Açık görüşte 20'ye yakın uzman yazar olarak yer almaktadır. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 12 site yer almaktadır. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde güncel haberler ile birlikte, politika, sağlık, magazin, spor, memur ve eğitim ile son dakika haberleri yer alıyor.)

Sitene Ekle
Yorumlar