Genç türkücü Tuba Ergüzer'in sır ölümü annesi kapıyı açtığında şoke oldu

Genç türkücü Tuba Ergüzer'in sır ölümü annesi kapıyı açtığında şoke oldu

İSTANBUL'da bir çok mekanda sahne alan 33 yaşındaki türkücü Tuba Ergüzel yaralı olarak bulunduğu evinden kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.

Genç türkücü Tuba Ergüzer'in sır ölümü annesi kapıyı açtığında şoke oldu - Sayfa 1

İSTANBUL'da çeşitli mekanlarda sahne alan Tuba Ergüzel'in Avcılar Ambarlı Mahallesi'ndeki evine gelen annesi ve yakınları kapıyı açtıklarında korkunç manzarayla karşılaştı.

Genç türkücü Tuba Ergüzer'in sır ölümü annesi kapıyı açtığında şoke oldu - Sayfa 2

EVİNİN KORİDORUNDA ASILIYDI : Tuba Ergüzel'i koridorda asılı şekilde bulan aile üyeleri, olay yerine sağlık ve polis ekiplerini çağırdı. Olay yerine gelen sağlık ekipleri, genç türkücünün yaşadığını belirledi. Ergüzel, hemen yakındaki özel bir hastaneye kaldırıldı. Tuba Ergüzel burada yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti.

Genç türkücü Tuba Ergüzer'in sır ölümü annesi kapıyı açtığında şoke oldu - Sayfa 3

ELLERİ VE VÜCÜDU MORARMIŞTI : Olay yerine gelen Avcılar İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı polis ekipleri evde incelemelerde bulundu.Yaşanan olayı anlatan genç müzisyenin komşuları, " Geç saatlerde annenin çığlık seslerini duyduk. Aşağı inip eve baktığımızda genç kadını yerde yatarken gördük. Elleri ve vücudu morarmıştı. Kendi halinde sessiz sedasız biriydi. 7-8 ay önce taşınmıştı" diye konuştular.

Genç türkücü Tuba Ergüzer'in sır ölümü annesi kapıyı açtığında şoke oldu - Sayfa 4

YAKINLARI VE ARKADAŞLARI HASTANEYE KOŞTU : Haberi alan yakınları ve çalışma arkadaşlar hastaneye koştu. Acı haberi alan yakınları hastane önünde gözyaşı döktü. Tuba Ergüzel'in cenazesi nöbetçi Cumhuriyet Savcısı'nın incelemesinin ardından otopsi yapılmak üzere Yenibosna'da bulunan Adli Tıp Kurumu'na gönderildi.