Gelinin yürek burkan hikayesi! Gözyaşlarınızı tutamayacaksınız

Gelinin yürek burkan hikayesi! Gözyaşlarınızı tutamayacaksınız

Nişanlısı Randy ile düğün fotoğraflarını Facebook hesabında paylaşan Debbie Gerlach binlerce kişiyi gözyaşlarına boğdu.

Gelinin yürek burkan hikayesi! Gözyaşlarınızı tutamayacaksınız - Sayfa 1

ARİZONA'da yaşayan Debbie Gerlach, nişanlısını düğün gününe birkaç ay kala motosiklet kazasında kaybetti. Debbie'ın paylaşımları ve mektubu ise binlerce sosyal medya kullanıcısının gözyaşlarına boğulmasına neden oldu. İşte yürek burkan o hikayenin detayları...

Gelinin yürek burkan hikayesi! Gözyaşlarınızı tutamayacaksınız - Sayfa 2

Nişanlısı Randy ile düğün fotoğraflarını Facebook hesabında paylaşan Debbie Gerlach binlerce kişiyi gözyaşlarına boğdu. Nişanlısını düğüne çok az bir süre önce kaybeden Debbie, düğün fotoğraflarına nişanlısını photoshop yardımıyla ekletti.

Gelinin yürek burkan hikayesi! Gözyaşlarınızı tutamayacaksınız - Sayfa 3

Debbie, fotoğraflarla ilgili bir de mektup yayınladı. İşte herkesi ağlatmaya neden olan o mektup: “Bugün hayatımın en güzel günü olması gerekiyordu. Bugün en iyi arkadaşımla evlendiğim gün olmalıydı. Bugün, tüm ailemizin ve arkadaşlarımızın önünde Randy ve ben birbirimize olan sevgimizi bir kez daha ifade edecektik ve birbirimize ömür boyu birliktelik sözü verecektik.

Gelinin yürek burkan hikayesi! Gözyaşlarınızı tutamayacaksınız - Sayfa 4

Bugün onun eşi olacak, bayan Zimmerman olacaktım. Ancak onu talihsiz bir kazada kaybettim. Yalnız uyandım. Bugün hayatımın aşkıyla evlenemeyeceğim.