Gamze Özçelik: O Haberler gerçeği yansıtmıyor

Gamze Özçelik: O Haberler gerçeği yansıtmıyor

Gamze Özçelik'in, geçtiğimiz günlerde Göztepe'deki 1+1 evini 400 bin TL'ye sattığı iddia edilmişti.

Gamze Özçelik: O Haberler gerçeği yansıtmıyor - Sayfa 1

Son zamanlarda adını oyunculuğundan ziyade yaptığı yardımlarla adını duyuran Gamze Özçelik'in, geçtiğimiz günlerde Göztepe'deki 1+1 evini 400 bin TL'ye sattığı iddia edilmişti.

Gamze Özçelik: O Haberler gerçeği yansıtmıyor - Sayfa 2

Özçelik, çıkan haberlere sosyal medya hesabından yanıt verdi. Ünlü oyuncu, haberlerin gerçeği yansıtmadığını dile getirdi. "Manen ve bedenen elinden geleni yapmaya çalışan bir kulum"

Gamze Özçelik: O Haberler gerçeği yansıtmıyor - Sayfa 3

Gamze Özçelik'in sosyal medya hesabından paylaştığı yazısında; "Selamun aleyküm canlar. Takip eden kardeşlerim bilirler ki, ‘Umuda Koşanlar Derneği’ olarak geçtiğimiz Kurban Bayramı’nda Somali’de kurban kesimi ve dağıtımı gibi çeşitli organizasyonlarda bulunmak nasip olmuştu.

Gamze Özçelik: O Haberler gerçeği yansıtmıyor - Sayfa 4

Bir süredir basında ve sosyal medya da konuşulan ‘Servetini su kuyularına harcadı’, ‘Afrikalı çocuklar için evini sattı’ gibi haberlerin karşısında hakikat adına açıklama yapmam gereği duydum. Derneğimiz kurulduğu ilk günden bu yana, bağışçılarımızın desteği ile güzel işler başarmaya, elinden geleni yapmaya çalışmaktadır. Allah razı olsun baştan beri desteklerini esirgemediler.