Fox TV'nin Bizim Hikaye dizisine sürpriz isim! Nefes Nefese'de oynuyordu

Fox TV'nin Bizim Hikaye dizisine sürpriz isim! Nefes Nefese'de oynuyordu

Fox TV ekranlarının fenomen dizisi Bizim Hikaye'ye son olarak Nefes Nefese dizisi ile izleyici karşısına çıkan usta bir oyuncu katıldı.

Fox TV'nin Bizim Hikaye dizisine sürpriz isim! Nefes Nefese'de oynuyordu - Sayfa 1

Fox TV'de ekrana gelen; Hazal Kaya, Burak Deniz, Reha Özcan, Nesrin Cavadzade, Yağız Can Konyalı, Nejat Uygur, Zeynep Selimoğlu, Alp Akar ve Sahra Şaş gibi ünlü isimleri bir araya getiren Bizim Hikaye dizisi, yayınlanan son bölümüyle izleyiciyiciden yine büyük beğeni topladı. Herkes 27 Aralık Perşembe akşamı yayınlanacak 53. yeni bölümü merakla beklerken diziye sürpriz bir ismin dahil edildiği öğrenildi.

Fox TV'nin Bizim Hikaye dizisine sürpriz isim! Nefes Nefese'de oynuyordu - Sayfa 2

Son olarak Uğur Yücel'in başrol oynadığı "Nefes Nefese" dizisiyle ekranda gördüğümüz ünlü tiyatrocu Şebnem Köstem'in bundan sonra Bizim Hikaye dizisinde "Meral Sezgin" karakterine hayat vereceği belirtildi. İlerleyen bölümlerde Filiz'in (Hazal Kaya) yolu iş hayatı nedeniyle sert bir kariyer kadını olan Meral Sezgin'le kesişecek ve ardından çatışmalar başlayacak.

Fox TV'nin Bizim Hikaye dizisine sürpriz isim! Nefes Nefese'de oynuyordu - Sayfa 3

'Ihlamurlar Altında', 'Kadın', 'Barda' ve 'Koyu Kırmızı' gibi birçok başarılı projede de yer alan Şebnem Köstem, 7 Ağustos 1969 tarihinde İstanbul'da dünyaya geledi. Fenerbahçe Lisesi'ni bitirdikten sonra İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı'ında Şan ve Tiyatro bölümlerinde okudu.

Fox TV'nin Bizim Hikaye dizisine sürpriz isim! Nefes Nefese'de oynuyordu - Sayfa 4

1993 yılında konservatuvardan mezun oldu. Aynı yıl İstanbul Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları'na giren oyuncu son olarak Uğur Yücel, Şükrü Akyıldız ve Melisa Şenolsun gibi ünlü isimleri buluşturan Nefes Nefese dizisinde rol aldı.