Fox TV'den şok yapımcıyla kapıştı o diziyi yayından kaldırdı!

Fox TV'den şok yapımcıyla kapıştı o diziyi yayından kaldırdı!

Fox TV dizilerine acımamaya, birbiri ardına final yaptırmaya devam ediyor. Son olarak Adı:Zehra, Bir Mucize Olsun gibi dizilerine final yaptıran Fox TV'nin bu sefer ki finali hayli ilginç oldu. Fox TV yapımcıyla anlaşamadığı için o diziyi yayından kaldırdı.

Fox TV'den şok yapımcıyla kapıştı o diziyi yayından kaldırdı! - Sayfa 1

Fox TV dizilerine acımamaya, birbiri ardına final yaptırmaya devam ediyor. Son olarak Adı:Zehra, Bir Mucize Olsun gibi dizilerine final yaptıran Fox TV'nin bu sefer ki finali hayli ilginç oldu. Önce final yapan, sonra sezon finali olduğu açıklanan o dizi, final yapmadan yayından kaldırıldı. Bu yılan hikayesine dönen olayı Ali Eyüboğlu köşesine taşıdı.

Fox TV'den şok yapımcıyla kapıştı o diziyi yayından kaldırdı! - Sayfa 2

UZUN ÖMÜRLÜ OLMADI; Fox TV ekranlarında son olarak, büyük umutlarla başlayan Adı: Zehra dizisi final yapmıştı. İlk bölümlerinde reyting sonuçlarında hatrı sayılır bir yer edinen Adı:Zehra yavaş yavaş bir düşüş yaşamış ve son bölümü en düşük reyting aldığı bölüm olmuştu.

Fox TV'den şok yapımcıyla kapıştı o diziyi yayından kaldırdı! - Sayfa 3

MUCİZE OLAMADI; FOX TV'nin 3 hafta önce izleyici karşına çıkardığı Bir Mucize Olsun sadece 2 bölüm dayanabildi ve 3.bölümde final yaptı. Bir Mucize Olsun dizisi de büyük umutlarla başlayan, ardından çuvallayan dizilerdendi.

Fox TV'den şok yapımcıyla kapıştı o diziyi yayından kaldırdı! - Sayfa 4

TEFE TÜFELİ FİNAL; Fox TV ekranlarında uzun süre reytinglerde büyük başarı elde eden, ancak ilgiyi kaybetmesi nedeniyle ara veren Şevkat Yerimdar dizisinin ekran macerasının tamamen bittiği ortaya çıktı. 30 Mart tarihinde sezon finali yapan Şevkat Yerimdar’ın yaz ekranında yer alacağı bilgisi vardı.