FOX TV'de Bir Deli Rüzgar çıktı bu dizi 10. bölümü göremez diyorlar

FOX TV'de Bir Deli Rüzgar çıktı bu dizi 10. bölümü göremez diyorlar

Fox TV kanalının yeni dizisi reytinglerde daha ilk haftadan havlu attı. 4 bölümü ekrana gelen dizi için FOX kanalının işi uzatmadan karara varacağı söyleniyor.

FOX TV'de Bir Deli Rüzgar çıktı bu dizi 10. bölümü göremez diyorlar - Sayfa 1

FOX TV kanalında 'Bir Deli Rüzgar' çıktı her an büyük umutlar bağlanan diziyi bitirebilir diyorlar. Kulislerde dönen haberlere göre dizinin ilk 4 bölümü reytinglerde büyük bir hayal kırıklığı yarattı. Söylenen dizinin 10. bölümü zor göreceğine yönelik.

FOX TV'de Bir Deli Rüzgar çıktı bu dizi 10. bölümü göremez diyorlar - Sayfa 2

FOX ekranlarında cumartesi akşamları izleyiciyle buluşan Bir Deli Rüzgar dizisi, reytinglerde beklenilenin çok altında kaldı. Pınar Deniz, Hatice Aslan, Berk Cankat ve Almila Ada’nın başrollerini paylaştığı dizi yapımcısını da yayıncı kanalı da tam bir hayal kırıklığına uğrattı.

FOX TV'de Bir Deli Rüzgar çıktı bu dizi 10. bölümü göremez diyorlar - Sayfa 3

Yapımını TMC Film'in, yapımcılığını Erol Avcı'nın üstlendiği Fox'un yenilerinden Bir Deli Rüzgar, geçtiğimiz hafta AB kategorisinde ikinci sırada yer alıp dikkat çekmişti. Dizi, bu hafta AB'de 6. sıraya gerilerken, totalde 11. sırada günü tamamladı ve çıkışını kalıcı hale getiremedi.

FOX TV'de Bir Deli Rüzgar çıktı bu dizi 10. bölümü göremez diyorlar - Sayfa 4

BIÇAK SIRTINDA: Alınan reyting sonuçları Bir Deli Rüzgar'ın fişinin çekilip çekilmeyeceğini merak ettirirken Milliyet Yazarı Sina Koloğlu da bugünkü yazısında dizinin bıçak sırtında olduğunu belitti. Koloğlu, “Gazino dünyasına gönderme yapan, çekimleriyle, oyuncularıyla bu sezonun iyi işlerinden biri ‘Bir Deli Rüzgar’…” diyerek tarif ettiği dizinin bıçak sırtında olmasına çok üzüldüğünü belirtti.