Fox TV Yasak Elma işler çok ters gidiyor '7 bölümlüktü 8.bölümde bitecek'

Fox TV Yasak Elma işler çok ters gidiyor '7 bölümlüktü 8.bölümde bitecek'

Fox TV ekranlarının son bombası Yasak Elma dizisi oldu. Şevval Sam'ı ilk defa bu kadar fettan bir karakter olarak izlediğimiz Yasak Elma, bir anda total de ilk beşi görmeye başladı ve hayli ilgi görmeye de devam ediyor. Ancak ortada çok ciddi bir problem var.

Fox TV Yasak Elma işler çok ters gidiyor '7 bölümlüktü 8.bölümde bitecek' - Sayfa 1

Fox TV ekranlarının son bombası Yasak Elma dizisi oldu. Şevval Sam'ı ilk defa bu kadar fettan bir karakter olarak izlediğimiz Yasak Elma, bir anda total de ilk beşi görmeye başladı ve hayli ilgi görmeye de devam ediyor. Ancak ortada çok ciddi bir problem var. O problem de Sina Koloğlu köşesinde yer verdi.

Fox TV Yasak Elma işler çok ters gidiyor '7 bölümlüktü 8.bölümde bitecek' - Sayfa 2

Sina Koloğlu’nun yazısı şöyle: Aile dostu dizi nasıl olur? Ev ahalisi, ‘Yasak Elma’yı izlerken masanın etrafında oturan üç bilinmezi konuşuyordu: Zehra, Erim ve Lila… Halit’in üç ayrı eşinden, üç ayrı çocuğu var. Şimdi yeni ve en genç cici anne geliyor, Yıldız… Masada oturanların ikisiyle aynı kuşaktan… Bu üç çocuğun ikisinin annesi biliniyor. Lila, Zerrin’nin kızı, Erim Ender’in oğlu… Ender, uzun süredir kardeşiyle tek göz odada kalıyor. Gündüz fakir, gece zengin havalarında olan Ender, her daim hareket halinde…

Fox TV Yasak Elma işler çok ters gidiyor '7 bölümlüktü 8.bölümde bitecek' - Sayfa 3

Zerrin’le ittifak yaptı, taze gelin Yıldız’a karşı… ‘İttifak’lar çok moda… Eskiden ‘cephe’ diye söz edilirdi. Zengin dizilerin çapkınlarının meslek tercihleri, estetik cerrahlık… Galiba gerçek hayatta da böyle… Estetikçi Sinan, Ender’i kafaya almıştı, sırada Halit’in büyük kızı Zehra var. Bir de Yıldız’la Zeynep’in anneleri de ortaya çıktı. Bütün milletin dönüp dolaşıp geldiği nokta, Halit’in paraları…

Fox TV Yasak Elma işler çok ters gidiyor '7 bölümlüktü 8.bölümde bitecek' - Sayfa 4

‘Aile salonumuz vardır’ durumu. Bizim gazetede geçtiğimiz pazartesi Önder Yılmaz imzalı ‘Aile dostu yapımlara reklam teşviki verilsin’ diye bir haber vardı. TBMM’nin ‘izdivaç programları’ raporunda yer alan öneriler paketiyle ilgili… Yukarıdaki dizimiz aile dostu mu? Evlilik bol miktarda… Biri bitiyor, biri başlıyor.