BIST 1.530
DOLAR 7,76
EURO 9,20
ALTIN 420,25

Fox Tv Savaşçı dizisinde Kılıç Timi Atatürk'ün huzurunda!

FOX TV'nin efsane dizisi Savaşçı en anlamlı sahnesini çekti. Yeni sezonunun başlamasına az bir zaman kalan dizinin kahramanları Kılıç Timi Mustafa Kemal Atatürk'ün huzuruna çıktı.

FOX TV'de dünyanın en zor şartlarında görev yapan, akla gelebilecek tüm güçlüklere katlanan, adanmış kahramanlar olan ve 'Bordo Bereliler' olarak anılan Özel Kuvvetler personelinin hikayesinin anlatıldığı Savaşçı dizisinde , Kılıç Timi bu sezon da Anıtkabir'e giderek Mustafa Kemal Atatürk'e selam durdu.

Başrollerini Berk Oktay, Murat Serezli, Sarp Levendoğlu, Burç Kümbetlioğlu, Fırat Albayram, Uğur Biçer, Bahadır Vatanoğlu, Gaye Turgut Evin, Ali Tarık Fındık ve Doğan Bayraktar’ın paylaştığı ve çok yakın bir zamanda heyecan dolu 3. sezonuyla birlikte ekranlara dönecek olan Savaşçı dizisinin Anıtkabir sahneleri oyunculara duygu dolu anlar yaşattı.

NE ZAMAN BAŞLAYACAK ?: Yapımcılığını Limon Film/Hayri Aslan’ın, yönetmenliğini Doğan Ümit Karacan’nın, senaryosunu ise Süleyman Çobanoğlu’nun üstlendiği “Savaşçı” dizisi yakında üçüncü sezonuyla 7 Ekim Pazar akşamı FOX ekranlarında izleyicisiyle buluşacak.

SAVAŞÇI SEZON FİNALİNDE NELER OLDU?: Öldü sanılan Leyla’nın ortadan kaybolması kafaları karıştırır. Bu arada Kopuz Albay Leyla’yla ilgili önemli bilgilere ulaşır. Ancak Seyfi’den gelen bir istihbarat Leyla’nın başta Yüzbaşı Kağan olmak üzere, Kılıç Timi’ne saldırı planları içinde olabileceği ihtimalini yükseltir. Bağlantılı olduğu yapının yönlendirmesiyle harekete geçen Leyla, sonunda şeytani hamlesini yapar...