Fox TV Kadın dizisinin final tarihi belli oldu sandığınızdan daha yakın

Fox TV Kadın dizisinin final tarihi belli oldu sandığınızdan daha yakın

FOX TV ekranlarının en çok izlenen dizisi olan Kadın dizisi, salı akşamları tüm dişli rakiplerine rağmen zirveyi çekmeyi başarıyor. Kısa bir süre sonra sezon finali yapması beklenen Kadın dizisinin sezon finali tarihi belli oldu. Kadın dizisi ne zaman sezon finali yapacak?

Fox TV Kadın dizisinin final tarihi belli oldu sandığınızdan daha yakın - Sayfa 1

FOX TV ekranlarının en çok izlenen dizisi olan Kadın dizisi, salı akşamları tüm dişli rakiplerine rağmen zirveyi çekmeyi başarıyor. Kısa bir süre sonra sezon finali yapması beklenen Kadın dizisinin sezon finali tarihi belli oldu. Kadın dizisi ne zaman sezon finali yapacak? İşte deyalar...

Fox TV Kadın dizisinin final tarihi belli oldu sandığınızdan daha yakın - Sayfa 2

Fox TV ekranlarında izleyici ile buluşan dizi, Sen Anlat Karadeniz ve Diriliş Ertuğrul’dan sonra Türkiye’nin en çok izlenen 3. yapımı konumunda. Reyting rekorları kıran “Kadın” dizisinin ne zaman sezon finali yapacağı merak konusu olmuştu. Sezon finali yapacağı tarih belli oldu!

Fox TV Kadın dizisinin final tarihi belli oldu sandığınızdan daha yakın - Sayfa 3

Televizyon Gazetesi'nin haberine göre Kadın dizisi 32. bölümde sezon finali yapıyor. Geçtiğimiz Salı 30. bölümü yayınlanan dizinin 5 Haziran Salı günü sezon finali yayınlanacak. Kadın dizisinin yazarı Hande Altaylı paylaştığı fotoğrafta Kadın dizisinin sezon finalini duyurdu!

Fox TV Kadın dizisinin final tarihi belli oldu sandığınızdan daha yakın - Sayfa 4

KADIN 30.SON BÖLÜMDE NELER OLDU; Sarp’ın yaşadığını öğrenen Enver ne yapacağını bilemez. Tüm yaşananlardan sonra Bahar’dan hiçbir şey saklamamak için kendine bir söz veren Enver, Sarp ile görüşmek için elinden geleni yapar. Sarp ile tek bağlantısı olan Levent, Şirin’in Sarp’a olan tavrından rahatsız olur ve artık ona yardım etmek istemediğine karar verir.