Ford Fiesta 2017 fiyatı bu özellik bir ilk

Ford Fiesta ST 2017 model özellikleri ve fiyatı neler? Yeni nesil Fiesta ST, Cenevre Motor Show’da Ford standında müşterilerinin beğenisine sunulacak.

Ford Fiesta 2017 fiyatı bu özellik bir ilk - Sayfa 1

Yeni nesil Fiesta ST, Cenevre Motor Show’da Ford standında müşterilerinin beğenisine sunulacak. Şirketten yapılan açıklamaya göre, üçüncü nesil Fiesta ST, şimdiye kadar üç silindirli bir motorla güçlendirilen ilk Ford Performance modeli olmanın yanı sıra seçilebilir sürüş modları özelliği sunan ilk Fiesta ST modeli olacak.

116
Ford Fiesta 2017 fiyatı bu özellik bir ilk - Sayfa 2

Motor performansı, direksiyon hassasiyeti ve denge kontrollerinin normal, spor ve pist ayarlarına göre yapılandırılması, günlük sürüş ya da pist gibi farklı koşullarda keyifli bir sürüş deneyimi sunacak.

216
Ford Fiesta 2017 fiyatı bu özellik bir ilk - Sayfa 3

Sürüş modları ayrıca Fiesta ST'nin Elektronik Destekli Ses Yönetimi (ESE) teknolojisini ve aktif egzoz valfini kontrol ederek daha tatmin edici bir sürüş deneyimi sağlamak için ayarlanabiliyor. Bu teknoloji sayesinde doğal sportif sesi artan 1.5 L EcoBoost motorda ayrıca Ford’un sektörde bir ilk olan silindir deaktivasyon sistemi de yer alıyor.

316
Ford Fiesta 2017 fiyatı bu özellik bir ilk - Sayfa 4

Yeni Fiesta ST’de dış tasarımı, yarış otomobillerinden ilham alınarak tasarlanan özel 18 inç alaşım jantlarla tamamlanıyor.

416