Final yapması bekleniyordu Bizim Hikaye hakkında flaş karar

Fox TV'de bu hafta final yapması beklenen Bizim Hikaye dizisinin, Perşembe günkü yayın akışından kaldırıldığı görülünce izleyiciler isyan etti.

Amerikan televizyon dizisi Shameless'tan uyarlanan Bizim Hikaye için yolun sonu göründü. Reytinglerde günden güne düşen dizinin 70. bölümüyle final yapmasına karar verildi. Ancak dizinin 16 Mayıs Perşembe günü yayınlanacak olan final bölümü, apar topar yayın akışından kaldırıldı.

2. sezon sonunda final yaparak ekrana veda edecek olan dizinin yarın yayınlanmayacak olması soru işareti uyandırırken, Bizim Hikaye'nin bu hafta ekrana gelmeyeceği öğrenildi. Peki Bizim Hikaye final bölümü ne zaman yayınlanacak? Fox TV'de yarın akşam ne gösterilecek?

Bizim Hikaye final ne zaman?: Bizim Hikaye'nin yarın yayınlanmayacak olması nedeniyle, Nadide Hayat filmi ekranlara gelecek. Bizim Hikaye ise final bölümüyle 23 Mayıs Perşembe 20.00'de FOX TV'de olacak.

Peki finalden önceki bölüm neler oldu?: Filiz, Barış’ın masum olduğunu öğrendiğinde büyük haksızlık ettiğini anlar ama artık her şey için çok geçtir. Barış’ın kalbini alması o kadar da kolay olmayacaktır.