BIST 9.680
DOLAR 32,42
EURO 34,47
ALTIN 2.485,23
MEDYA

Filinta 49. bölüm 2. fragmanı

Filinta dizisi 49. yeni bölümüyle 4 Mart 2016 Cuma akşamı TRT 1'de olacak. Filinta'nın bu hafta yayınlanacak son bölümünde neler yaşanacak?

Filinta 49. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı; 4 Mart 2016 Cuma akşamı TRT 1'de...


Efendiler Efendisi Akbar Eyyam; Mustafa, Ali, Gali ve Farah’ın öldürülmeleri için emir vermiştir. Fakat bu emrinin sonucunda başarılı olamayacaktır. Bunun üzerine Akbar Eyyam yeni bir plan yapar ve kozlarını sabık Sultan Murat’ın üzerinde deneyecektir… Bu plan için Mason örgütleri, devlet içindeki yapılanmalar ve İngilizlerle iş birliği yapacaktır.


Efendi Miloş, Akbar Eyyam’dan oldukça rahatsızdır. Yıldızının bir türlü barışmadığı Akbar Eyyam’ı uzaktan izleyen Efendi Miloş, onunla mecburi anlaşmaya varacaktır. Çünkü onu İstanbul’da etrafında istememektedir.


Mustafa ve ekibi, darbeci Paşalardan olan Sadrazam Rüştü Paşa’ya en yakın adamları tek tek ortadan kaldırma görevi almıştır. Bu Padişah’ın katlinde önem arz eden ve Sultan Abdülhamid Han için kesin sonuç almayı hedeflediği iki isimdir.


Mustafa ve ekibi Sultan’ın planlarını uygularken Leyla da her zamanki gibi Yüce Meclis için iş başındadır. Farah, attıkları her adımdan haberdar olduğunu düşündüğü kişiyi Mustafa’ya söyler. Mustafa buna inanmak istemezken, Farah’ın şüphelerinin haklılığını ortaya çıkartan bir takım olaylar daha yaşarlar.


Ali; Akbar Eyyam’ın peşinde, Akbar Eyyam ise Şehzade Murat ile ilgili planlarının peşinde iken ters açılar yaratacak olaylar yaşanır.


Mustafa ve ekip, Sultan’ın emirlerini yerine getirirken, aynı zamanda aralarındaki köstebeği bulabilecekler midir?

Sitene Ekle
Etiketler