BIST 1.342
DOLAR 7,87
EURO 9,38
ALTIN 457,80

Fikret Orman ile Özlem Kaymaz’dan şok ayrılık! 45 gün sürdü

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman ile Özlem Kaymaz sürpriz bir şekilde ilişkilerine noktayı koydu. Fikret Orman, Ukraynalı manken sevgilisinden sonra Türkiye eski güzeli Özlem Kaymaz’dan 45 günde ayrıldı. Günaydın köşe yazarı Bülent Cankurt, şok ayrılığı kaleme aldı. İşte o yazı…

Beşiktaş'ın çapkın başkanı Fikret Orman'a sevgili dayanmıyor! Orman, Ukraynalı manken sevgilisinden sonra Türkiye eski güzeli Özlem Kaymaz'dan 45 günde ayrıldı. Fikret Orman, eşi Sedef Orman'la boşandıktan sonra özel hayatında istikrarı bir türlü tutturamıyor. Fikret Orman'ın Türkiye eski güzeli Özlem Kaymaz'la ilişkisi ortaya çıktığında yakın dostları çok sevinmişti ancak ayrılık haberi herkesi çok şaşırtmış.

''BENCE GÜZEL TAKIM OLDUK'' DEMİŞTİ: İkilinin mutluluğu kısa sürdü. Kaymaz'ın "Çok iyi anlaşıyoruz, mutluyuz" dediği ve geçen hafta Bodrum'da birlikte misafir ağırladığı Orman'la aşkı bitti. İkilinin ayrılık kararı, sosyetede büyük şaşkınlık yarattı. İddiaya göre 1992 Türkiye Güzeli Özlem Kaymaz'la ilişkisinde ciddi bir adım atmaya karar vermişti. Kaymaz, evlilik iddiasını dün verdiği röportajında üstü kapalı olarak doğrulayıp şöyle konuşmuştu: "Fikret'le çok keyifli bir ilişkimiz var. Bence güzel takım olduk. 'Bir daha evlenmezsiniz değil mi?' diye soruyorlar. Ancak evlilikten dilim filan yanmadı."

AŞKINI CÜMLE ALEME DUYURMUŞTU: Fikret Orman’ın yeni sevgilisini, dede toprağı olan Artvin’e götürdüğü ortaya çıkmıştı. Kocabey, Meseli, Şavsat’ta doğa ile iç içe tatil yapan ikili çok mutlu. Özlem Kaymaz, Fikret Orman ile fotoğrafını ilk kez sosyal medya hesabından paylaşıp aşkını cümle aleme duyurmuştu.

EL ELE PARTİYE KATILMIŞLARDI: Beşiktaş Başkanı Fikret Orman ile Türkiye eski güzeli Özlem Kaymaz, geçtiğimiz hafta Nişantaşı’nda düzenlenen bir doğum günü partisine el ele katılmıştı. 1992 Türkiye Güzeli Özlem Kaymaz ile Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman'ın geçtiğimiz haftalarda birliktelikleri el ele katıldıkları Esra Erol’un doğum gününde anlaşılmıştı.