BIST 1.334
DOLAR 7,89
EURO 9,41
ALTIN 460,71

Fikret Orman hızlı çıktı yeni sevgilisi bomba!

Sabah yazarlarından Bülent Cankurt, bugünkü köşesinde bomba bir iddia ortaya attı. Cankurt Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'ın Ulviyya Alex'den sonra yeni bir güzelle aşk yaşadığını yazdı.

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, 2012 yılında Bodrum'da bir teknede genç bir kızla yakalanmıştı. Aldatma fotoğraflarını gören eşi Sedef Zaim Orman, kocasını affetmemiş ve soluğu mahkemede almıştı.

İki çocuğunun annesi ve 21 yıllı eşi Sedef Orman ile yollarını ayırdıktan sonra bir çok güzelle anılan Fikret Orman, en son Azeri asıllı Ukraynalı manken Ulviyya Alex ile görüntülenmişti. Herkes ikilinin aşklarının tüm hızıyla devam ettiğini zannederken Sabah yazarlarından Bülent Cankurt köşesinde bomba bir iddia ortaya attı.

Bülent Cankurt, Fikret Orman ve Türkiye'nin isim yapmış başarılı avukatlarından biri olan Aylin Surkultay'ın yeni bir aşka yelken açtıklarını yazdı. İşte Cankurt'un o yazısı;

Hafta sonu ezeli rakipleri Fenerbahçe'yi 3-1 gibi farklı bir skorla yenmenin mutluğunu yaşayan BJK Başkanı Fikret Orman'ın aşk hayatındaki hızına yetişebilene aşk olsun!