MEDYA

Fİ 2. sezon Çİ 5. bölüm fragmanı

Puhu TV'nin fenomen dizisi Fi'nin 2. sezon Çi 5. bölümünden yeni fragman yayınlandı! Fi Çi'nin 5. bölümüne Serenay Sarıkaya ile Ozan Güven'in ateşli sahneleri damga vuracak!

Fi ikinci sezon Çİ'nin 5 Bölüm Fragmanı yayınlandı. Yeni bölüm fragmanında Duru ile Can'ın cesur sahneleri dikkat çekti. Dizinin 5. bölümü 15 Aralık'ta yayınlanacak.

(Ulusal yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. Türkiye'nin tanığı pek çok isim yazar kadrosunda yer almakta. Okur yorumlarının yanı sıra açık görüş köşesinden mesleki yazılara ve blog yazarlarına yer vermektedir. Açık görüşte 20'ye yakın uzman yazar olarak yer almaktadır. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 12 site yer almaktadır. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde güncel haberler ile birlikte, politika, sağlık, magazin, spor, memur ve eğitim ile son dakika haberleri yer alıyor.)

Sitene Ekle
Yorumlar