Feride Ercan'ı sevgilisi testereyle kesip yakmış! Cinayetin detayları korkunç

Müge Anlı kan donduran Feride Ercan cinayetinin nasıl işlendiğini canlı yayında bütün detaylarıyla açıkladı. Hikmet Yalçınkaya'nın itiraf ettiği cinayetin detayları ise tüm Türkiye'yi dehşete düşürdü.

Feride Ercan'ı sevgilisi testereyle kesip yakmış! Cinayetin detayları korkunç - Sayfa 1

ATV'de yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı sert programı 20 gündür kayıp feride Ercan'ı arıyordu. Programa katılan Feride Ercan'ın görüştüğü erkek arkadaşı Hikmet Yalçınkaya Ankara polisine giderek cinayeti işlediğini itiraf etti. Yalçınkaya'nın cinayeti nasıl işlediğini ise Müge Anlı canlı yayında bir bir açıkladı.Cinayet detayları ise kan dondurdu.

Feride Ercan'ı sevgilisi testereyle kesip yakmış! Cinayetin detayları korkunç - Sayfa 2

Müge Anlı kan donduran cinayetin detaylarını canlı yayında açıkladı. Anlı "Bu gün üzücü bir haber ile açacağım programı. 20 gündür aranan Feride Ercan'ın vahşi bir cinayete kurban gittiği ortaya çıktı. Hanımefendinin kemiklerine bile ulaşılamıyor. Cinayeti işleyen ise programımıza perşembe ve cuma günü katılan Hikmet Yalçınkaya.

Feride Ercan'ı sevgilisi testereyle kesip yakmış! Cinayetin detayları korkunç - Sayfa 3

-Hikmet Yalçınkaya ben çocuklarımla görüşmek istiyorum diye Ankara'ya ailesinin yanına dönmek istedi. Ekip arkadaşlarımızla beraber Ankara'ya gittiler cuma günü Hikmet Yalçınkaya ortadan kayboldu.

Feride Ercan'ı sevgilisi testereyle kesip yakmış! Cinayetin detayları korkunç - Sayfa 4

-Aslına şöyle oluyor. Hikmet Yalçınkaya'nın eşi ilk başta o pazar evden çıkmadı hiç eşim demişti. Ama daha sonra Hikmet Yalçınkaya'nın eşinin ekip arkadaşlarımıza yaptığı açıklamada "Ben evet pazar günü çıkmadı dedim ama şimdi düşündüm hangi pazar olduğundan emin değilim. Bahsettiğiniz gün dışarıda olmuş olabilir. Bir pazar çıkmadı ama hangi gün emin değilim" açıklamasında bulundu.