BIST 1.124
DOLAR 7,66
EURO 8,91
ALTIN 458,49

Fenomen dizinin fişi çekildi Star TV apar topar final kararı verdi

Star TV'nin geçtiğimiz sezon ekranlara gelmeye başlayan dizisi Ufak Tefek Cinayetler için, yeni sezonda istediği reytingi elde edemeyince kanal tarafından final yapma kararı alındı.

Star TV geçtiğimiz sezon ekranlarda fırtına gibi esen dizisine acımadı. Son yayınlanan bölümüyle Total reyting tablosunda geçtiğimiz Salı günü yayınlanan bölümüyle 20. sıraya kadar gerileyen Ufak Tefek Cinayetler dizisi için final yolu gözüktü. Yapımcılığını Ay Yapım'ın üstlendiği dizi 2 bölüm sonra final yapma kararı aldı.

Yeni sezonuna transfer bombalarıyla başlayan dizi, hayal kırıklığına uğrattı. Başrol oyuncularından Tülin Özen'in geçen hafta diziye veda etmesiyle taze kan arayan senaristler harekete geçerek Şükran Ovalı'yı konuk oyuncu olarak dizinin kadrosuna katmıştı.

Ancak Şükran Ovalı'nın dahil olduğu dizinin 43. bölümünün reyting sonuçları tüm ekibi hayal kırıklığına uğrattı. AB reyting sonuçlarında 7. sırada bulunan dizi, Total reyting sonuçlarında ise 20. sıraya kadar geriledi.

Başrollerini, Gökçe Bahadır, Mert Fırat, Bade İşçil, Aslıhan Gürbüz ve Yıldıray Şahinler'in paylaştığı dizi 2 bölüm sonra, yani 45. bölümüyle ekranlara veda etmeye hazırlanıyor.