Fenomen dizi Ezel'den bomba haber! Yeniden çekilecek

Fenomen dizi Ezel'den bomba haber! Yeniden çekilecek

Türk dizi tarihinin en başarılı dizilerinden biri olan ve başrollerinde Kenan İmirzalıoğlu, Cansu Dere, Tuncel Kurtiz gibi oyuncuların yer aldığı fenomen dizi Ezel'den bomba bir haber geldi. Ezel dizisi Romaya'da yeniden çekilecek.

Fenomen dizi Ezel'den bomba haber! Yeniden çekilecek - Sayfa 1

Yayınlandığı dönem fırtınalar estiren fenomen dizi Ezel'den bomba bir haber geldi. Ay Yapım imzalı, Kerem Deren  ve Pınar Bulut’un yazdığı, Uluç Bayraktar’ın yönetmenliğini üstlendiği Ezel, Romanya’da yeniden çekilecek. Türk dizi tarihinin en başarılı yapımlarından biri olan Ezel'in ünü Türkiye’yle sınırlı kalmayıp, Doğu Avrupa, Ortadoğu ve Latin Amerika ülkelerinde de yayınlandığı dönem çok ses getirmişti.

Fenomen dizi Ezel'den bomba haber! Yeniden çekilecek - Sayfa 2

Eccho Rigts işbirliğiyle gerçekleşen anlaşmayla birlikte çekimleri yaz aylarında başlayan ve “Vlad” adını taşıyan dizinin ilk 13 bölümü 2019’da Romanya’nın önde gelen tv kanalı Pro Tv’de yayınlanacak. Vlad’in başrollerini Romanya televizyon yıldızlarından Olympia Melinte, Diana Sar ve Adrian Nartea üstleniyor.

Fenomen dizi Ezel'den bomba haber! Yeniden çekilecek - Sayfa 3

Türk dizi tarihinde ezberbozan senaryosu, güçlü başrol oyuncuları ve anlatım diliyle çok önemli bir yere sahip olan Ezel, aynı zamanda Türk dizilerinin dünyaya açılmasında başı çeken dizilerden biri.  

Fenomen dizi Ezel'den bomba haber! Yeniden çekilecek - Sayfa 4

Kenan İmirzalıoğlu, Cansu Dere  Yiğit Özşener, Barış Falay, Haluk Bilginer ve Tuncel Kurtiz’in hafızalara kazınan performanslarıyla büyük ilgi uyandıran Ezel, ilk sezonunun yayınlandığı 2009 yılından bu yana 150 ülkeye satıldı.